YENİLİKÇİ ÜRÜNLER

YENİLİKÇİ SELVA’DAN; YENİLİKÇİ ÜRÜNLER…


Hububat orijinli ‘Gerçek Gıda’ üzerinde yoğunlaşan gıda şirketimiz Selva, sağlıklı nesillerin yetiştirilmesi için insan sağlığı ile özdeşleşen gıdalar üretiyor. Besleyici, insana faydalı, lezzetli, çevreye ve doğaya zarar vermeden üretimi yapılan "Gerçek Gıda" ürünleri ile sağlıklı yaşamın arkasında duruyor.

Son beş yılda, buğday rüşeymi, buğday kepeği, yulaf kepeği, ruşeymli makarna, ruşeymli çocuk makarnası, tam buğday makarnası, yulaflı makarna, sebzeli makarna, makarna sosları, organik makarna, organik irmik, glutensiz un, tam buğday unu, kepekli un, çavdarlı un, kekun, lazanya, taglietelle, aşurelik buğday, bulgur çeşitleri, mısır unu, galeta unu, baharatlı galeta unu, zencefilli galeta unu, buğday nişastası, mısır nişastası, pirinç unu gibi yeni ürün yatırımları ile ürün gamını genişleten şirketimiz, mürekkep balıklı makarna gibi ihracat odaklı ürünleri ile de dikkat çekiyor.

Sağlıklı yaşam ürünleri ile sağlıklı ve sürdürülebilir yaşama yardımcı olmayı hedefleyen şirketimiz, tüketicilere sağlık ve besleyiciliği bir arada sunarken lezzeti geri planda bırakmıyor. Selva, geliştirdiği yeni ürünleri ile hem sağlıklı hem de lezzetli bir ürün ailesi ortaya koyuyor.  

‘Kalite ve Lezzette İstikrar’ anlamına gelen ‘Kristal Lezzet Ödülü’nü almaya hak kazanan dünyadaki ilk ve tek makarna markası ünvanına da sahip olan şirketimizin ürünlerine perakende zincirlerinden ulaşabileceğiniz gibi www.selva.com.tr internet sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz.